Loading ...

ВИПУСКНИЙ

Раніше випускний альбом представляв із себе планшет з портретом випускника і загальним колажем всіх випускників. На сьогоднішній день існує безліч різних варіантів, починаючи від класичного планшета, закінчуючи широкоформатними фотокнигами всіх випускників та безліччю їх спільних фотографій.

Що Ви отримуєте:
- Замовлену кількість випускних альбомів
- DVD диск з усіма фотографіями знятими в процесі фотосесії для віньєтки чи альбому...

Що можна замовити додатково:
- Додаткове знімальне час
- Другий фотограф (двох камерна фотозйомка)
- Додаткові копії DVD дисків
- Друк фотографій
- Друк календарів будь-якого розміру
- Слайдшоу зроблене з матеріалів фотосесії

Процес створення віньєток і фотокниг.
У першу чергу ми обговорюємо з Вами загальну стилістику віньєток, Ви вибираєте тип планшета або тип фотокниги, розмір, кількість сторінок, час фотосесії, терміни виконання замовлення. Сама фотосесія: всі випускники збираються в аудиторії (кабінеті) навчального закладу для фотозйомки портретів. Потім проводиться колективна фотозйомка в самому навчальному закладі, так як для оформлення випускного альбому необхідна велика кількість групових знімків. Далі відвідуємо попередньо обумовлені місця (парки, історичні місця міста і т.д.). Крім матеріалів відзнятих в процесі фотосесії, в віньєтці можна використовувати Ваші фотоматеріали (фотографії з періоду навчання, фотографії випускного вечора та інші). Після фотосесії весь матеріал зйомки обробляється (корекція кольору, ретуш, тонування, художня пост- обробка, кадрування та інша технічна частина). Потім створюються колажі для наповнення віньєтки (дизайн віньєтки ) . Після створення дизайну весь матеріал віддається на фінальну перевірку відповідальній особі (старості, батькам) для внесення поправок та редагування. Після перевірки віньєтки відправляються на друк. У визначений термін Ви отримуєте замовлену кількість випускних віньєток (випускних фотокниг) і один DVD диск з усіма фотографіями знятими на фотосесії. Додаткові копії дисків з матеріалами колективної фотосесії оплачуються окремо. Ви можете друкувати фотографії самі де Вам буде зручніше або у мене.

Крім створення випусних альбомів ви можете замовити фото- відео зйомку випускного вечора. Що Ви отримуєте:
  - 6 -ти годинну репортажну фотосесію
- DVD диск в подарунковій упаковці з усіма фотографіями

Що можна замовити додатково:
- Додаткове знімальне час
- Зйомка урочистих подій (вручення дипломів, атестатів)
- Другий фотограф (двох камерна фотозйомка)
- Фотокниги
- Додаткові копії DVD дисків
- Друк фотографій
- Друк календарів будь-якого розміру

Весь матеріал відзнятий в перебігу фотозйомки обробляється (корекція кольору, ретуш, тонування, кадрування та інша технічна частина). Протягом місяця після фотосесії Ви отримуєте DVD диск з усіма фотографіями в подарунковій упаковці. Точна кількість фотографій яке Ви отримаєте назвати складно, зазвичай приблизно 50-100 репортажних фотографій та 20 художньо оброблених. Дізнатися ціни та отримати відповіді на всі Ваші питання Ви можете зв'язавшись зі мною по телефону або при особистій зустрічі.