Loading ...

ФОТОКНИГА

Фотокнига - це книга, кожна сторінка якої являє собою відбиток, що з'єднує оброблені фотографії, коментарі до них і художні елементи. Сторінки фотокниги пов'язані спільною темою і дизайном. Основна відмінність фотокниги від звичайного альбому полягає в технології виробництва. У процесі виготовлення фотокниги знімки не наклеюються на сторінки, а спочатку монтуються в єдиний цифровий макет, який потім роздруковується і збирається в книгу.

Процес створення фотокниг У першу чергу ми обговорюємо з Вами загальну стилістику фотокниги. Ви вибираєте тип фотокниги, розмір, кількість сторінок, терміни виконання замовлення.

Найбільш часто замовляються типи фотокниг :
- 30х60 , 15 розворотів (товсті пластикові листи)
- 30х20 , 20 сторінок (поліграфічна книга)

Є й інші варіанти. Також можливе компонування за вашим бажанням, залежно від передбачуваного бюджету. Весь матеріал відзнятий в перебігу фотозйомки обробляється (корекція кольору, ретуш, тонування, кадрування та інша технічна частина). Потім створюються колажі для наповнення фотокниги (дизайн фотокниги). Після створення дизайну весь матеріал віддається на фінальну перевірку замовнику, для внесення поправок та редагування. Після перевірки фотокнига відправляється на друк. У визначений термін Ви отримуєте замовлену кількість фотокниг.