Loading ...

ФОТОСЕСІЯ

Моя сім'я - моя фортеця! Зберіть всю Вашу сім'ю на фото, сімейні портрети завжди прикрасять інтер'єр будь-якого будинку і збережуть приємні спогади. Фотозйомка дуже захоплюючий процес. Широкі можливості стилізації, вибору місць, сценарії, все що завгодно. Це може бути проста прогулянка батьків з дітьми в осінньому парку або збір всієї великої родини- братів і сестер, батьків і дітей, бабусь і дідусів.

Діти - це найдорожче, найважливіше і найголовніше для батьків. І кожен момент проведений з дитиною - безцінний. Нещодавно ми вчили їх ходити, а тепер не можемо впіймати. Кожен день вони змінюються, ростуть і дорослішають. А ми згадуємо якими вони були ще тиждень тому і розуміємо, що це момент вже не повернути. Тому фотозйомка дітей також важлива і потрібна. За допомогою фотографій ми завжди можемо зупинити час назавжди, і зберегти все найважливіше і улюблене в безцінному сімейному архіві.

Що Ви отримуєте:
- 2 -х годинну фотосесію і декількох нарядах
- DVD диск в подарунковій упаковці з усіма фотографіями (50-100 фотографій)
- 20 художньо оброблених фотографій

Що можна замовити додатково:
- Додатковий знімальний час
- Другий фотограф (двох камерна фотозйомка)
- Дитячі фотокниги
- Додаткові копії DVD дисків
- Друк фотографій
- Друк календарів будь-якого розміру
- Слайдшоу зроблене з матеріалів фотосесії

Як проходить фотосесія. У першу чергу, обговорюємо з де ми будемо проводити фотозйомку - вдома, у фотостудії або на природі. Потім вибираємо загальну стилістику, декор, аксесуари і образи. Весь матеріал відзнятий в перебігу дитячої фотозйомки обробляється (корекція кольору, ретуш, тонування, кадрування та інша технічна частина). Протягом місяця після фотосесії Ви отримуєте DVD диск з усіма фотографіями в подарунковій упаковці. Точна кількість фотографій яке Ви отримаєте назвати складно, зазвичай приблизно 50-100 репортажних фотографій та 20 художньо оброблених.

Дізнатися ціни та отримати відповіді на всі Ваші питання Ви можете зв'язавшись зі мною по телефону або при особистій зустрічі.