Loading ...

ПОСЛУГИ ВЕСІЛЬНОГО ФОТОГРАФА

Весілля - це той день, коли люди пам'ятають його все своє життя, а фотографії завжди допоможуть залишити в пам'яті всі деталі торжества і моменти щастя.

Весілля бувають різні і підхід до кожної пари потрібен індивідуальний. Отже, спробую відповісти на Ваші запитання щодо весільної фотосесії.

Що Ви отримуєте:
- Повний знімальний весільний день (приблизно 10-12 годин фотозйомки)
- DVD диск з усіма фотографіями в подарунковій упаковці (приблизно 1000 фото )
- приблизно 50 фотографій художньої авторської обробки
- 20 роздрукованих фотографій розміром 20х30

Що можна замовити додатково:
- Другий фотограф ( двох камерна фотозйомка)
- Фотокниги
- Додаткові копії DVD дисків
- Друк фотографій
- Друк календпрів будь-якого розміру
- Передвесільна фотозйомка ( LOVE STORY )

Що ж являє собою знімальний весільний день:
- Ранок, приготування нареченої та нареченого (за бажанням клієнтів)
- Церемонія вінчання та розписки
- Прогулянка
- Банкет

Весь матеріал відзнятий в перебігу весільного дня обробляється це - корекція кольору, ретуш, тонування, художня пост-обробка, кадрування та інша технічна частина, яка Вас не повинна хвилювати.

Протягом 2-3 місяців після весілля Ви отримуєте DVD диск з усіма фотографіями в подарунковій упаковці. Точна кількість фотографій, яку Ви отримаєте назвати складно- все залежить від молодят і гостей, та їх бажання фотографуватися. Найчастіше виходить від 800 до 1500 готових репортажних фотографій. Ви можете друкувати фотографії самі (де Вам буде зручніше), або у мене.

Як проходить зйомка. Для початку давайте відразу позначимо один простий момент. Ви робите весілля не для фотографа або оператора, Ви робите весілля ДЛЯ СЕБЕ! Тому головною установкою в цей прекрасний день має бути - МИ ОТРИМУЄМО задоволення від кожної хвилини І РОБИМО ТЕ, ЩО ХОЧЕМО! А я в свою чергу все це документую. Ось і все! Перша половина дня (до банкету) повністю присвячена Вам, збори, розпис, прогулянка - Ви , Ви , Ви , ну і всі інші. На банкеті ж я буду приділяти більше уваги Вашим гостям, родичам і близьким людям, адже вони всі так старалися і чекали Вашого свята. Звичайно ж і про Вас не забуду. Всі обряди і події банкету не залишаться без уваги моєї фотокамери.

З приводу стилю і місць зйомки. Все це ми обговорюємо з Вами. Ви говорите, що і як Вам подобається, я пропоную можливі варіанти і ми разом приходимо до найбільш підходящому для Вас сценарієм весільної фотосесії.

Транспорт. Це питання ми узгоджуємо особисто в залежності від місця Вашого проживання та місця де відбувається забава.

Зазвичай знімальний весільний день триває до першого танцю і ще 1 година для фотографій з гостями це і є лімітом, кожна додаткова година оплачується окремо.

Дізнатися ціни та отримати відповіді на всі Ваші запитання Ви можете зв'язавшись зі мною по телефону або при особистій зустрічі.